Миколаївська обласна бібліотечна асоціація
Ресурси бібліотек міста Миколаєва

Фонд Центральної бібліотеки ім.М.Л. Кропивницького- результаты поиска

Головна - e-catalog.mk.ua

база даних містить 508049 бібліографічних записів

База даних

Вид пошуку: СтандартнийРозширений
Область пошуку
Формат відображення документів:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>S=Література для юнацтва -- польська<.>)
Общее количество найденных документов : 4
Показаны документы с 1 по 4
1.
821.162.1
П 24


    Пекарська, М. -К.
    Клас пані Чайки [Текст] : для дітей старшого шкільного віку / М. -К. Пекарська ; пер. з пол. Б. Ю. Антоняк ; ред. А. О. Івченко. - Харків : Школа, 2014. - 336 с. - ISBN 978-966-429-134-4 (в опр.) : 81.00 грн., 120.00 грн.
ГРНТИ
УДК
ББК 84.4Пол

Рубрики: Література Польщі,  Польська література,  Література для дітей,  Література для дітей--польська,  Зарубіжна література--українською мовою--для дітей,  Твори про школу,  Твори про підлітків,  Література для підлітків--польська,  Література для юнацтва--польська,  Література для юнацтва--польська
Аннотация: Ця книга є молодіжним бестселером у Польщі. У ньому розповідається про те, що цікаво підліткам: про труднощі їхнього віку, про негаразди у школі та вдома, але насамперед про перші почуття і розчарування. Головні герої роману, варшавські гімназисти, вчаться складного мистецтва прийняття іншої людини — з усіма її вадами — і врешті пізнають ціну дружби. Для дітей старшого шкільного віку.
Доп.точки доступа
Антоняк, Б.Ю. \пер. з пол.\
Івченко, А.О. \ред.\


Знайти подібні документи / URL: посилання на документ
2.
821.162.1
Л 31


    Лачина, А.
    Фактор кохання [Текст] : для старшого шкільного віку / А. Лачина ; пер. з пол. Н. Зотова. - Харків : Школа, 2018. - 304 с. - (Сучасна європейська підліткова книга). - ISBN 978-966-429-510-6 (в опр.) : 135.00 грн.
ГРНТИ
УДК
ББК 84.4Пол

Рубрики: Література Польщі,  Польська література,  Зарубіжна література--українською мовою,  Твори про підлітків,  Література для юнацтва--польська,  Твори про кохання--для підлітків
Аннотация: «Фактор кохання» — перша книга трилогії Анни Лачиної. Головні героїні цієї книги — дівчата Патриція і Магда — мріють про палке романтичне кохання. Кожна з них знаходить собі хлопця-друга по своєму: хто в реальному житті, а хто в неозорому інтернет-просторі. І хоч події, подеколи бурхливі та таємничі, розвиваються по-різному, проте дівчат, як і сучасних підлітків, хвилюють ті самі гострі питання: як «розгадати» свого друга? Як побороти власні страхи та комплекси і виявити почуття? Як бути самим собою і сприймати всіх такими, якими вони є?
Доп.точки доступа
Зотова, Н. \пер. з пол.\


Знайти подібні документи / URL: посилання на документ
3.
821.162.1
Л 31


    Лачина, А.
    Украдений цвіт [Текст] : для старшого шкільного віку / А. Лачина ; пер. з пол. Н. Зотова. - Харків : Школа, 2018. - 384 с. - (Сучасна європейська підліткова книга). - ISBN 978-966-429-519-9 (в опр.) : 150.00 грн.
ГРНТИ
УДК
ББК 84.4Пол

Рубрики: Література Польщі,  Польська література,  Зарубіжна література--українською мовою,  Твори про підлітків,  Література для юнацтва--польська,  Твори про кохання--для підлітків,  Пригоди
Аннотация: Во второй книге трилогии на двух сестер ждут приключения - захватывающие и романтические, но в то же время опасно-детективные. Жасмина, студентка медицинского, отправляется с друзьями в Грецию на отдых. Тем временем ее младшая сестра Роза впервые без сопровождения взрослых едет в паломническую поездку, которая станет для нее незабываемой по совершенно неожиданным причинам. Что же может произойти среди древних руин и живописных пейзажей? Как преодолеть непреодолимые испытания? Сможет ли любовь спасти от опасности?
Доп.точки доступа
Зотова, Н. \пер. з пол.\


Знайти подібні документи / URL: посилання на документ
4.
821.162.1
К 70


    Корчак, Я.
    Коли я знову стану малим [Текст] : повість / Я. Корчак ; пер. з пол. А. Павлишин. - Київ : Знання, 2018. - 191 с. - (Скарби). - ISBN 978-617-07-0619-5 (в опр.) : 40.03 грн.
ГРНТИ
УДК
ББК 84.4Пол

Рубрики: Польська література,  Література Польщі,  Класика зарубіжної літератури--Польща,  Зарубіжна література--українською мовою--для дітей,  Класика зарубіжної літератури--українською мовою--для дітей,  Література для юнацтва,  Література для юнацтва--польська
Аннотация: “Коли я знову стану малим” — одна із найвідоміших повістей Януша Корчака (1878—1942). Герой книги, дорослий чоловік, під дією чарів перетворюється на маленького хлопчика і заново переживає всі дитячі радощі й турботи. З великим тактом і педагогічним чуттям письменник зіставляє погляди і світосприйняття дорослих і дітей, звертаючи увагу на складний внутрішній світ дитини та її вразливу душу, а також у легкій художній манері передає глибокі емоції та справжні життєві драми маленької людини.
Доп.точки доступа
Павлишин, А. \пер. з пол.\


Знайти подібні документи / URL: посилання на документ
Институт медленного и болезненного выяснения самых очевидных вещей