Миколаївська обласна бібліотечна асоціація

Миколаївська обласна бібліотечна асоціація (МОБА)
Ресурси бібліотек міста Миколаєва
Зведений електронний каталог


Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень
Математика

 

Ушаков Р.П. Навчаємось доводити тригонометричні нерівності. – Х.: Вид. група “Основа”, 2005. – 112с.

В книзі зібрано елементарні тригонометричні нерівності всіх типів. Для доведення цих нерівностей застосовується аппарат курсу елементарної математики: тотожні перетворення, похідна, інтеграл, класичні нерівності

 

Ясінський В.А. Олімпіадна математика: функціональні рівняння, метод математичної індукції. – Х.: Вид. група “Основа”, 2005. – 96с.

Основна мета книги – надати вчителям, учням конкретну допомогу в розвитку вміння розв’язувати олімпіадні задачі з вище означених тем. В посібнику ви знайдете теоретичні відомості, зразки розв’язування олімпіадних задач, завдання для самостійного розв’язування

 

Я готуюсь до уроку геометрії: 8 клас / Упоряд.І. Соколовська, Л. Жовтун. – К.: Вид. дім “Шкільний світ”, 2006. – 128с.

У збірнику вміщено оригінальні авторські розробки уроків і циклів уроків до тем програми з геометрії для 8-го класу. Пропонуються урок-аукціон, урок-гра, урок узагальнення та систематизації знань, урок-вікторина.

 

Я готуюсь до уроку алгебри: 8 клас / Упоряд.І. Соколовська, Л. Жовтун. – К.: Вид. дім “Шкільний світ”, 2006. – 128с.

У книзі подано оригінальні розробки циклів уроків з основних тем програми алгебри 8-го класу. До теми “Квадратні рівняння”; запропоновано інтегровані уроки; до теми “Функція” – різнорівневі дидактичні матеріали. В посібнику також подано нетрадиційні уроки узагальнення та систематизації знань.

 

Моргун О.О. Геометрія. 8 клса // О.О. Моргун, М.С. Фурман. – Х.: Вид. група “Основа”, 2005. – 208с.

Посібник містить близько 1000 планеметричних задач на обчислення, доведення, дослідження та побудову за всіма розділами з геометрії для 8 класу. До кожного параграфа наведено теоретичні відомості з означених тем, питання для теоретичного опитування. Для перевірки навчальних досягнень учнів пропонуються самостійні та конрольні роботи.

 

Сільвестрова І.А. Навчаємось роз’язувати рівняння та нерівності / І.А. Сільвестрова, М.С. Фурман. – Х.: Вид. група “Освіта”. – 2004. – 272с.

Книга присвячена деяким темам програмного курсу алгебри: “Многочлени”, “Задачі з параметрами” та інші. У посібнику пропонується теоретиний матеріал, зразки розв’язання задач, різнорівневі завдання для тематичного оцінювання з означених тем.

 

Відкриті уроки з математики / Упоряд. Н.С. Прокопенко, Н.П. Щекань. – Х.: Вид. група “Основа”, 2005. – 160с.

Книга містить розробки відкритих уроків учасників і лауреатів Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року” у номінації “Математики”. Для проведення уроків використані різноманітні форми і методи навчання.

 

Буковська О.І. Математична логіка. 5-9 класи. – Х.: Вид. група “Основа”, 2005. – 176с.

У книзі розглядаються прийоми розв’язання логічних задач на конкретних прикладах. Наведена велика кількість задач для самостійного виконання з відповідями, завдання шкільних олімпіад. Розрахований посібник для вчителів загальноосвітніх шкіл, керівників математичних гуртків.


Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень