Миколаївська обласна бібліотечна асоціація

Миколаївська обласна бібліотечна асоціація (МОБА)
Ресурси бібліотек міста Миколаєва
Зведений електронний каталог


Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень
Виховна робота

 

Лизинский, В.М. Приёмы и формы в воспитании [Текст] / В.М. Лизинский. - М. : Центр "Педагогический поиск", 2004. - 160 с.

Ця книга написана для вчителів, класних керівників, вихователів і всіх тих, хто турбується про виховання дітей. В ній відображено малі форми виховної роботи, які на практиці дозволяють здійснювати індивідуальний підхід до кожної дитини. В книзі ви знайдете розробки конкурсів, ігор, свят, вечорів, диспути,зустрічі, правила і поради.

 

Єрмаков, І.Г. Виховання життєтворчості : моделі виховних систем [Текст] / І.Г. Єрмаков. - Х. : Видав. група "Основа", - 2006. - 224 с.

У чому полягає сутність виховної системи сучасної школи? Як реалізувати життєтворчий потенціал школи? Як виховати учня?Як діагностувати та визначити рівень зрілості виховної системи школи? На ці та інші питання відповідають матеріали збірника, співавторами якого є педагогічні колективи, директори і заступники директорів шкіл. Значна увага приділяється проблемам моделювання виховних систем.

 

Щуркова, Н.Е. Нежная педагогика [Текст] / Н.Е. Щуркова. - М. : Центр "Педагогический поиск", 2005. - 160 с.

Книга відображає зміни, що відбуваються у сфері виховання дітей, представляє розгорнуту картину гуманістичного підходу до процесу взаємодії педагога з дітьми. Крім того, в книзі розкривається великий спектр методик і технологій організації дитячої діяльності, розробок форм групової роботи вчителя з дітьми.

 

Попова, С.И. Педагогическая поддержка в работе учителя и классного руководителя [Текст] / С.И. Попова. - М. : Центр "Педагогический поиск", 2005. - 176 с.

Книга присвячена актуальній проблемі виховання - педагогічній підтримці дитини під час її входження в складний суперечливий світ. Також розкриваються психологічні механізми впливу педагогічної підтримки, висвітлюються методики і технології надання дитині підтримки у вирішенні життєвих проблем.


Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень