Миколаївська обласна бібліотечна асоціація

Миколаївська обласна бібліотечна асоціація (МОБА)
Ресурси бібліотек міста Миколаєва
Зведений електронний каталог


Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень

Нові періодичні видання

Заступник директора школи

Цей журнал максимально практичний і інформативний. В ньому ви знайдете розробки планів роботи, циклограми діяльності завуча, алгоритми дій в конкретних ситуаціях, рекомендації фахівців, роз'яснення експертів. До уваги завучів також матеріали по оформленню різної документації, участі в різних конкурсах тощо.
Ось деякі рубрики журналу:
- Говоримо про важливе
- Застосовуємо педагогічні інновації
- Методичний кабінет
- Тримаємо на контролі
- Оформлюємо документацію
- Працюємо з нормативними документами
- Консультуємося у експерта

Методист (Шкільний світ)

В цьому журналі ви отримаєте відповіді на актуальні питання:
- Як визначити стратегію розвитку методичних служб регіону?
- Як створити комфортний навчальний простір?
- Оволодіння якими знаннями дозволить не боятися конкуренції на ринку праці?
- Як зробити методичну роботу в регіоні результативною та адресною?
В першому номері журналу можна ознайомитись з матеріалами з методичного забезпечення діяльності закладів освіти, комплексно-цільового планування, потрфоліо методиста, моніторингових досліджень.

Психологічна служба школи

Цей журнал - все найкраще з практичної психології та соціально-педагогічної роботи: рекомендації провідних експертів у галузях психології, соціальної педагогіки. З ним вам буде легше організувати діяльність психологічної служби загальноосвітнього навчального закладу з максимальною ефективністю. Разом з журналом робота практичного психолога та соціального педагога відповідатиме всім вимогам профільних законодавчих актів, ви будете готові до перевірок контролюючих органів.

Довідник директора школи

Це практичне щомісячне видання для директора школи. Ви отримаєте 80 сторінок актуальної та корисної інформації для прийняття управлінських рішень:
- практичні рекомендації від фахівців галузі освіти;
- консультації експертів з питань економіки, фінансів, господарської діяльності, кадрової політики, охорони праці, адаптованої до потреб керівників навчальних закладів;
- актуальні нормативно-правові документи, які регламентують діяльність ЗНЗ, та коментарі до них;
- обмін досвідом з питань управління навчальним закладом;
- «Школа менеджера освіти»- програма заочного підвищення управлінської компетентності.

Довідник класного керівника

Цей журнал – практичне щомісячне видання для класних керівників, заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів.
Унікальність журналу в наступному:
- Матеріали допомагають організувати діяльність класного керівника максимально ефективно;
- Публікації мають суто практичний зміст і спрямовані на визнання конкретних завдань. Тематика публікацій відповідає циклограмі роботи навчального закладу;
- Провідні фахівці надають консультації стосовно фізичного, психологічного, інтелектуального розвитку дитини, складних ситуацій, що виникають в дитячому колективі;
- Матеріали надаються як статті інформаційно-методичної спрямованості : компетентно, просто зрозуміло.

Шкільний бібліотечно-інформаційний центр

Це щомісячний навчально-практичне та бібліографічне видання для школи, адресоване всім учасникам навчально-виховного процесу: тим, хто вчить і навчається, тим хто організовує і забезпечує навчально-освітню діяльність. Журнал надходить передплатникам у вигляді комплекту, що містить: друковану частину, компакт-диск CD-Rom, бібліографічні картки, бібліографічні списки “Нове для навчального процесу”. Серед рубрик журналу такі як: “Бібліотека у школі”, “Інформаційне забезпечення управління школою”, ”Інформаційне забезпечення навчального процесу”, “Інфрмаційна культура”, “Календар знаменних і пам'ятних дат”.

Вихователю ГПД. Уседля роботи (Основа)

На сторінках першого і єдиного в Україні спеціалізованого науково-методичного журналу для вихователів груп продовженого дня ви знайдете весь необхідний матеріал щодо організації роботи ГПД, а саме:
- норматино-правові документи
- планування роботи
- поради щодо організації самопідготовки учнів
- практичні розробки виховних заходів різноманітної тематики
- дидактичні матеріали ігрового характеру для копіювання і т. д.

Психолог дошкілля (Шкільний світ)

Це всеукраїнська газета для психологів та педагогів дошкільних навчальних закладів. Виходить 1 раз на місяць. В ній ви зможете знайти матеріали з методичної роботи , роботи з батьками, роботи з педагогічним колективом та інші.

Работник социальной службы

Журнал розкриває специфіку змісту і організації діяльності керівників і різних категорій співробітників органів соціального захисту населення: директорів, завідуючих відділеннями, спеціалістів з виховної робти, практичних психологів, соціальних педагогів, соціальних працівників.В цьому виданні друкуються статті з питань статусу, професійної майстерності, етики соціальних працівників, профілактики їх професійного вигорання.


Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень