Миколаївська обласна бібліотечна асоціація

Миколаївська обласна бібліотечна асоціація (МОБА)
Ресурси бібліотек міста Миколаєва
Зведений електронний каталог


Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень

Вчителю початкових класів

Світлична, О. І. Майстер-клас учителя початкових класів: кращі відкриті уроки/ О. І. Світлична. - Тернопіль: Підручники і посібники, 2012. - 176 с.

У цьому посібнику подано розробки кращих відкритих уроків учителів початкових класів у яких використано інтерактивні технології з метою розвитку творчої особистості молодшого школяра.

Депетист, О. В. Збереження здоров'я молодших школярів: система роботи класного керівника/ О. В. Депетист, Н. С. Лемко, В. В. Чала, Н. Я. Ярова. - Х. : Вид. Група “Основа”, 2012. - 160 с.

В цій книзі ви знайдете методичні рекомендації щодо системи роботи класного керівника щодо збереження здоров'я молодших школярів та практичні авторські розробки виховних заходів різноманітної тематики, а також розробки батьківських зборів здоров'язбережувального змісту. Посібник буде корисним для вчителів початкової школи та методистів початкового навчання.

Еременко, Л. І. Вітаємо, граємось, навчаємось: нестандартний дидактичний матеріал до уроків української мови. В 2-х частинах/ Л. І. Єременко. - Х. : Вид. Група “Основа”, 2012.

Посібник містить нестандартний дидактичний матеріал до уроків з української мови у 1-4 класах. Кожне завдання підібране на основі літер певного імені та має на меті не лише формування орфографічних навичок, розвиток мовлення і мислення учнів, розширення їх світогляду, а й привітання дітей-іменинників, згуртування дитячого колективу, урізноманітнення форм роботи на уроці. В першій частині підібрані словникові та текстові диктанти і диктанти з прислів'їв. В другій частині представлені кросворди із прислів'їв та загадок.

Букреєва, Н. А. Години спілкування, 1 клас/ Н. А Букреєва, М. О.Володарська,А. І. Настенко, О. М. Пілаєва, С. М. Полуніна. - Х. : Вид.група “Основа”, 2012. - 103 с.

В посібнику міститься 35 розробок тематичних годин спілкування у 1 класі, користуючись якими класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, підібрати доцільні форми та методи виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити світогляд учнів.

Вивчаємо словникові слова легко! /уклад. Н. М. Кравцова. - Х. : Вид. Група “Основа”, 2012. - 352 с.

Посібник містить різні види вправ для вивчення словникових слів, значення , вимову, і написання яких учні повинні засвоїти за період навчання в початковій школі. Також запропоновано тлумачення, етимологію, звуковий запис, словозміни слів, асоціативні кущі, підібрано синоніми, антоніми, прислів'я, фразеологізми, вірші та інші цікаві завдання. Матеріал, який викладено у посібнику, має виховний, навчальний та розвивальний характер і допоможе учням легко запам'ятати словникові слова, передбачені розділом “Правопис”.

Наумчук, М. Великий універсальний довідник “Я вчуся вчитися”/ М. Наумчук, В. Наумчук, Л. Діденко. - Тернопіль: Підручники і посібники, 2011. 240 с.

Універсальний довідник містить матеріали з читання, рідної мови, математики, природознавства, образотворчого мистецтва, музики, екології, англійської мови.Тут подано словник основних мовних і літературних термінів і понять, загальні правила культури мовлення й етики мовного спілкування, різноманітні пам'ятки, використання яких сприятиме узагальненню знань учнів і систематизації загально-навчальних умінь та навичок. Довідник містить зразки виконання практичних завдань з рідної мови та математики. До окремих визначень запропоновані приклади.

Цікавий світ професій: розробки занять для учнів 3-4-х класів/ упор. Г. І. Білоус. - Х. : Вид. Група “Основа”. - 2012. - 94 с.

Вашій увазі пропонуються розробки профорієтаційних занять для учнів 3-4-х класів, що сприятимуть вихованню в дітей працелюбства, поваги до представників різних професій, допоможуть учителеві ознайомити школярів із різними спеціальностями, націлити їх на вибір майбутньої професії, вивчення певних навчальних предметів, необхідних для справжнього фахівця, майстра своєї справи.

Жаркова, І. Календарне планування. 1 клас/ І. Жаркова. - Тернопіль: Підручники і посібники, 2012. - 96 с.

Пропонується календарне планування , яке складено згідно з новою “Програмою для середньої загальноосвітньої школи. 1-4 класи (2011р.) та чинними підручниками для 1 класу.

Володарська, М. О. Усі уроки математики. 1 клас/ М. О. Володарська, О. М. Пілаєва, А. О. Рудакова. - Х. : Вид. Група “Основа”. - 2012.479 с.

Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та докладні розробки уроків математики в 1 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми (К. : Освіта, 2012) та з урахуванням психолого-педагогічних особливостей розвитку учнів 6-річного віку.Дидактичні та інтелектуальні ігри, завдання з логічним навантаженням, зразки наочно-дидактичного матеріалу, карток для індивідуальної роботи, фізкультхвилинки - усе це відрізняє запропонований посібник від традиційних планів-конспектів та надає можливість їх використання вчителями, які працюють за різними підручниками.

Володарська, М. О. Усі уроки курсу “Основи здоров'я”: 1 клас/М. О. Володарська. Х. : Вид.група “Основа”, 2012. - 256 с.

Вашій увазі пропонується орієнтовне календарне планування та розробки всіх уроків курсу “Основи здоров'я” у 1 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми (К. : Освіта, 2012). У додатку пропонуються дидактичні картки для копіювання для організації фронтальної, групової, парної та індивідуальної роботи учнів на уроках курсу.

Володарська, М. О. Усі уроки природознавства. 1 клас/ М. О. Володарська, О. О. Ривкіна - Х. : Вид Група “Основа”, 2012. 288 с.

В посібнику ви знайдете орієнтовне календарне планування та розробки уроків з природознавства у 1-му класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми (К. : Освіта, 2012). Цікавий дидактичний матеріал, методичні поради щодо проведення екскурсій, різноманітні ігри розвивального характеру, зразки роздавального та демонстраційного матеріалу - все це відрізняє запропонований посібник.

Ліннікова, Л. В. Усі уроки трудового навчання. 1 клас/ Л. В. Ліннікова. - Х. : Вид. Група “Основа”. - 2012. - 207 с.

Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки всіх уроків трудового навчання у 1 класі, складені відповідно до вимог нової програми. Методичні рекомендації, цікавий дидактичний матеріал, завдання творчого характеру, зразки готових виробів і композицій, шаблонів та технологічних карт - усе це допоможе вам у проведенні цікавих уроків.


Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень