Миколаївська обласна бібліотечна асоціація

Миколаївська обласна бібліотечна асоціація (МОБА)
Ресурси бібліотек міста Миколаєва
Зведений електронний каталог


Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень
Діти Індиго

     Цій проблемі присвячена віртуальна виставка матеріалів, яку ми пропонуємо вашій увазі.

Останнім часом в педагогічній пресі все частіше з'являються матеріали про появу дітей нового типу - дітей Індиго, як їх називають. Це такі діти, яким притаманні нові, незвичні, нетрадиційні характеристики і моделі поведінки. Це означає, що люди, які взаємодіють з такими дітьми (батьки, вихователі, вчителі), для досягнення успіхів педагогічного впливу повинні змінити свій підхід до них, методи навчання й виховання. Наша бібліотека отримала ряд книг цієї тематики.

 

Кэрролл, Л. Дети Индиго. Новые дети пришли / Л. Кэрролл, Д. Тоубер; пер. с англ. Т. Беллин. - М.: София, 2006. - 288 с. (Дети Индиго)

Автори цієї книги були першими з тих, хто поставив перед людством проблему нових дітей, які відрізняються від інших поколінь! Їх називають "дітьми світу", "дітьми тисячоліття", "новими дітьми", дітьми Індиго. Вони закликають усіх не заважати їм розвиватися, а всіляко допомагати.

 

Кэрролл, Л. Дети Индиго - 2. Праздник цвета Индиго / Л. Кэрролл, Д. Тоубер; пер. с англ. К. Сем ёнов. - М.: София, 2006. - 240 с.

Головне завдання цієї книги - запропонувати матеріал як для розваги, так і для глибоких роздумів про виховання. Батьки повинні зрозуміти, що традиційні прийоми виховання і дисципліни для таких дітей не ефективні і їм потрібно навчитися дивитись на світ очима дитини.

 

Вёрче, Д. Забота о Детях Индиго / Д. Вёрче; пер с англ. - М.: София, 2006. - 272 с.

Автор цієї книги сама мати чотирьох дітей і має досить великий особистий і професійний досвід спілкування з "Маленькими Світоносцями", як вона їх називає. Вона досліджує душевний стан цих особливих дітей, спираючись на результати своїх численних спостережень та бесід з вченими-педагогами , батьками.
Ця книга допоможе вам покращити свої взаємовідносини з дітьми, дивовижним чином змінить все ваше майбутнє життя.

 

Дженкинс пеги, Дж. Воспитание духовности у детей: руководство для занятых родителей / Дж. Дженкинс Пеги; пер. с англ. С. Важненко. - М.: София, 2005. - 224 с.

Ця книга - знахідка для вічно зайнятих і чимось заклопотаних батьків і вчителів. Прості і глибокі уроки стимулюють уяву і пробуджують внутрішній поштовх у душі кожної дитини.
Матеріали книги допоможуть нам помінятися ролями з нашими дітьми і стати їхніми учнями, тому що інтуїція цих дітей може багато чому нас навчити.

 

Твайман Джеймс, Ф. Если ваш ребенок не такой как все: О воспитании чувствительных детей / Ф. Твайман Джеймс; пер. с англ. - М.: София, 2006. - 272 с.

Основне завдання цієї книги - допомогти вам і вашій дитині розкрити і розвинути унікальні можливості один одного, щоб якомога повніше реалізувати себе в житті.
Автор закликає нас знайти в собі мужність і взяти до уваги те, що ми знайдемо в цій книзі і не побоятися по-новому подивитися на своїх дітей і на наше з ними спільне життя.

Матеріали з цієї теми ви знайдете також на сторінках періодичних видань:

  1. Бак, В. Школьное образование и эволюция человечества / В.Бак // Директор школи. Україна. - 2007. - №12. - С. 37-46.
  2. Барбитова, А.Д. Одаренность, или "Нестандартный ребёнок": от теории к практике / А.Д. Барбитова // Одаренный ребенок. - 2007. - №1. - С. 17-32.
  3. Болгова, Н. Ясное видение / Н. Болгова // Смена. - 2007. - №3. - С. 92-101.
  4. Гил ман, Б. Обучение родителей / Б. Гил ман // Одарённый ребёнок. - 2007. №5. - С. 98-107.
  5. Діти Індиго - діти майбутнього? // Завуч(Шкільний світ). - 2006. - №34. - С. 11-12.
  6. Петруніна, Я. Мій погляд на проблеми Індиго / Я. Петруніна // Шкільний світ. - 2007. - №20. - С. 14-15.
  7. Рябченко, В. Діти Індиго: Наша реальність чи американські домисли? Інформація до роздуму / В. Рябченко.// Психолог (Шкільний світ). - 2007. - №13-15. - С. 22-27.
  8. Савенков, А.И. "Дети Индиго". Родословная нового мифа / А.И. Савенков // Одарённый ребенок. - 2006. - №6. - С.22-33.
  9. Савусін, М. Діти нового покоління / М. Савусін, С. Пеняєв, С. Манченко // Завуч (Шкільний світ). - 2007. - №31. - С.22-28.
  10. Савусін, М. Напруженість у відносинах "Педагог - обдарований учень" / М. Савусін, С. Пеняєв // Директор школи. Україна. - 2006. - №2. - С. 47-58.

Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень