Миколаївська обласна бібліотечна асоціація

Миколаївська обласна бібліотечна асоціація (МОБА)
Ресурси бібліотек міста Миколаєва
Зведений електронний каталог

Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень
Світ – дивосвіт України

 

Світ - дивосвіт України: Хрестоматія з природознавства: Для мол. шк..віку/ Упоряд.: Н.М. Школа, І.С.Голубєва; Худож.: П.Г. Бунятов та ін. - К.:Лелека, 2004.-224с.:іл.

У цій книжці ти знайдеш чимало цікавих відомостей про свійських та диких тварин, які мешкають на території нашої України, дізнаєшся про умови їх життя та роль у житті людини.

 

Мандруймо у дивосвіт!:Географічний атлас для наймолодших. - К.:Державне науково - виробниче підприємство "Картографія", 2003.-96с.:іл.

Телесик з Гусеням запрошує тебе у чарівну подорож до Дивосвіту. Разом з ними ти познайомишся із зорями, планетами, дізнаєшся, звідки до нас приходять казки, навчишся орієнтуватися на місцевості та багато чого іншого.
Отож, швидше вирушай у подорож!

 

Костіна Ю.О. Тваринний світ України: Дитяча кольорова енциклопедія. - Донецьк:ТОВ ВКФ "БАО", 2007.-80с.

Тварини оточують нас усюди, де б ми не були. Вони живуть скрізь: у лісах і пустелях, у горах і океанах, у землі й повітрі і навіть серед вічних снігів. Тварини складають більш ніж три чверті від усіх видів живих істот на земній кулі, і всі вони такі різні! Тобі цікаво дізнатися, які з них мешкають серед нас? Тоді вперед! Сторінки цієї книги містять у собі безліч цікавинок про тварин.

 

Азбука природи України: Звірі та птахи/ Худож. В.Лаповок.-К.: Школа, 2001.- 78 с.:іл.

Тобі цікаво знати, як живуть звірі та птахи - мешканці наших лісів, полів, річок та озер? Хочеш знати, які в них повадки? Що вони їдять? Чим годують своїх малят? Як їх виховують?
Якщо так, то ця книжка для тебе. У неї немає нічого вигаданого: все, про що тут ідеться, ґрунтується на справжніх спостереженнях учених - зоологів. А кольорові малюнки допоможуть тобі побачити, який вони мають вигляд.
Доля мешканців лісу часто залежить від нашої поведінки, від нашого ставлення до природи. І тому, хто прийшов з добром, вона щедро віддячить тим же, відкриє свої таємниці, покаже справжні чудеса.

 

Грушинська І.В. Сторінками Червоної книги України: Зникаючі рослини: Довід. учня.-К.:Освіта,2005.-95с.

Книжка, яку тримаєш у руках, допоможе тобі дізнатися про неповторні види рослин, які можуть зникнути назавжди.
Вивчай рослини! Їх потрібно добре знати, аби ненароком не знищити останніх представників вимираючих видів.

Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень