Миколаївська обласна бібліотечна асоціація

Миколаївська обласна бібліотечна асоціація (МОБА)
Ресурси бібліотек міста Миколаєва
Зведений електронний каталог

Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень
Твоя планета - Земля

 

Твоя планета Земля: Кн. для читання про природу для мол. школярів/ Авт. - упор.: В.О. Мартиненко, В.М. Волощук.-К.: Інтерпрес ЛТД,1998.-352 с. :іл.

Мандруючи безмежними шляхами космосу, ти пізнаєш таємниці зоряного неба, дізнаєшся багато цікавого про денну зірку - Сонце, про нашого найближчого небесного сусіда Місяця, про грізні і величні явища природи. Познайомишся із загадковим життям підводного царства, подивуєшся, якими розумними бувають свійські та дикі тварини, дізнаєшся про те, як люди захищають їх і допомагають їм вижити.

 

Дивовижна подорож планетою Земля/Укладач Бурма Г.В.-Х.:Сінтекс,2004.-64 с. - /Енциклопедія для малят/

Перед тобою - дивовижна книга. Разом з її героями - хлопчиком Ванею, котом Лапчиком і Хмаринкою - картинкою - ти здійсниш захоплюючу подорож планетою Земля, дізнаєшся про зірку Сонце та інші планети. Довідаєшся про День і Ніч, про зміни пір року та різноманітні природні явища. Персонажі книги проведуть тебе природними зонами нашої планети. Ти зможеш побувати високо в горах та спуститися до самих глибин Землі.
Тобі не доведеться нудьгувати над цією книгою, і, прочитавши її, ти по-новому будеш дивитися на той дивовижний Світ, що оточує тебе і в якому тобі належить жити.

 

Федієнко В.В. Моя планета Земля: Енциклопедія. Довідник. Книга для читання/ В.В.Федієнко.-Х: ВД "Школа", 2007.-80с.

Ця книга допоможе тобі зробити перші кроки у пізнанні дивного світу навколо нас. Вона розповість про Сонце і Місяць, планети і зірки. Покаже, який вигляд має Земля із космосу.
Ти дістанеш цікаву інформацію про гори і вулкани, океани і моря. Поміркуєш над тим, із чого складається та для чого потрібна вода, повітря, грунт.
Довідаєшся про живу і неживу природу, про царства рослин і тварин.
Дізнаєшся, для чого потрібен глобус, як намальовано карти та ще і ще багато іншого.

 

Таємниці природи/ Авт. тексту К.Лазьє; Пер. з фр. Б.Васильєв; Іл..:М.-К. Лемейєр, Б.Алюнні.-К.:Махаон-Україна,2003.-128 с. :іл.- (Дитяча енциклопедія "Махаон")

Книжка знайомить з дивовижними явищами навколишнього світу, розповідає про міражі, полярне сяйво, дощі з піску, підземні печери, екзотичні рослини, тварин - удавальників, мальовничі водоспади, фантастичні кам'яні споруди, створені без участі людини і про безліч інших чудес природи - ти відкриєш для себе багато нового і цікавого.

Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень