Миколаївська обласна бібліотечна асоціація

Миколаївська обласна бібліотечна асоціація (МОБА)
Ресурси бібліотек міста Миколаєва
Зведений електронний каталог

Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень
Пізнай і полюби

 

Світ лісу:Пер. з фр./Авт. тексту А.Ейнар; Іл..:М.-К. Лемейєр, Б.Алюнні.-К.:Махаон-Україна,2007.-128 с.: іл..-(Дитяча енциклопедія "Махаон")

Про дивовижний світ лісів Землі, про їхнє виникнення і значення для планети, про мешканців тайги і савани, широколистяних і дощових лісів, про заходи щодо їх збереження, - про все це ти зможеш дізнатися, гортаючи сторінки цієї яскравої енциклопедії.

 

Землянський І. Наші птахи.-К.: Богдан,2004.- 48с.

В цій книжці ти познайомишся з чудовими земними істотами - птахами, які обрали своїм місцем проживання наш край. Птахи прикрашають землю, наше життя. Вони також приносять користь людям - знищують гризунів і комах.
Спостерігаючи за життям пернатих друзів, починаєш розуміти, що живеш поруч із фантастичним світом, у якому править природа.

 

Тварини звичайні і незвичайні. Популярна дитяча енциклопедія. - Х.:Сінтекс, 2001.-96с.-("Вікно у дивосвіт")

Мандруючи сторінками цієї чудової книги, ти ближче познайомишся з тваринами. Поринеш у дивний світ комах, плазунів, птахів, ссавців, мешканців морів та океанів.

 

Що? Як? Чому? Світ тварин: популярна дитяча енциклопедія. - Х. :Сінтекс, 2002.-160с.

Мабуть, неодноразово ти запитував себе, скільки різних тварин мешкає на Землі? Де вони розповсюджені? Як вони живуть, розмножуються, в який спосіб рятуються від ворогів? Чому треба зберігати тварин? Що таке Червона Книга? У цій книзі ти знайдеш відповіді на багато запитань.

 

Волошин І. Екологічні пригоди тварин. - Тернопіль: Підручники і посібники,2004.- 80с.

Неприємні ситуації, до яких потрапили казкові персонажі - мешканці лісів, водойм, степів, - спричинені екологічними катастрофами, впливом отрутохімікатів, забрудненням повітря, грунтів та водойм.
Усі тварини світу потребують допомоги. Може, саме ти зможеш допомогти їм!

Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень