Миколаївська обласна бібліотечна асоціація

Миколаївська обласна бібліотечна асоціація (МОБА)
Ресурси бібліотек міста Миколаєва
Зведений електронний каталог

Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень
Змінитися на краще - ніколи не пізно

І розділ: «Лінь робить важкою будь-яку справу»

Знайди себе: духовно-культурне виховання, естетичне виховання, трудове виховання: [збірка] / упоряд. Н. В. Борисова.- Харків: Ранок-НТ, 2007. – 144 с. – (Виховні заходи).
Книга «Знайди себе» містить розробки заходів, що відповідають духовно- культурному, естетичному та трудовому напрямам виховної роботи в школі.
Крім того, до збірника включено корисний додатковий матеріал, пов’язаний із запропонованими сценаріями. Мета видання — допомогти освітянам в організації та проведенні нетрадиційних виховних заходів у школі.
Збірник рекомендовано педагогічним працівникам початкових та середніх класів загальноосвітніх шкіл усіх рівнів.

Кутішенко, В. П. Вікова та педагогічна психологія: (курс лекцій): навч. посібник для студентів вищ. навч. закладів / В. П. Кутішенко.- К.: Центр навчальної літератури, 2005. – 128 с.
Навчальний посібник включає курс лекцій з вікової та педагогічної психології за навчальною програмою, завдання для програмованого контролю знань, основні поняття, список рекомендованої та використаної літератури. Зміст посібника добирався з врахуванням сучасного стану психологічної науки. Він включає сім тем з вікової та три теми з педагогічної психології. У посібнику висвітлено підходи до означених проблем як зарубіжної, так і вітчизняної психології. Специфікою посібника є розгляд вікових відмінностей особистості, яка розвивається, в процесі навчання і виховання. Посібник стане у пригоді студентам педагогічних спеціальностей під час підготовки до семінарських занять, до державного іспиту та проходження педагогічної практики.

Тайны психологии для девочек: [изд.-е для досуга] / сост. А. Черницкий. – Минск: Современный литератор, 2001. – 208с.
На страницах этой книги вы найдете ответы на волнующие всех девочек вопросы. Как стать знаменитой? Как победить в споре? Как обзавестись верными подругами? Как улучшить своё настроение? Как поступать с врагами? Как добиться, чтобы выполняли твои желания? Как разучиться скучать? В книге описано и "разложено по полочкам" множество ситуаций, в которые ежедневно вы попадаете, - дома и в школе, во дворе и на улице. Как выпутаться из сложных, а порой неприятных положений? Если вы научитесь разбираться в душевных порывах детей и взрослых, ваши "хочу" или "не хочу" перестанут быть словами, до которых никому нет дела. Вы узнаете, что, как и когда нужно говорить и делать.

Томан, І. Як удосконалювати самого себе: пер. з чес. / І. Томан. – К.: Політвидав України, 1984. – 319 с.: ілюстр.
У книзі чеського соціолога Іржі Томана даються практичні поради щодо розвитку власних розумових, фізичних і духовних здібностей кожної людини. Широкодоступні і водночас науково обґрунтовані авторські рекомендації будуть корисні найширшим читацьким колам.

Шуль, Я. М. Етика на кожен день: [метод. посібник] / Я. М. Шуль. – Тернопіль: Астон, 2004. – 128 с.
Ми хочемо бачити себе бездоганними, приємними, товариськими, мати повагу і довіру людей. Вам допоможуть у цьому сторінки книги. Вона розповість, як поводитися в школі, громадських місцях, на вулиці і в дорозі, на вечорі танців тощо.

Зведений електронний каталог -> Віртуальні презентації нових надходжень