Миколаївська обласна бібліотечна асоціація
Ресурси бібліотек міста Миколаєва

Фонд Центральної бібліотеки ім.М.Л. Кропивницького- результаты поиска

Головна - e-catalog.mk.ua

база даних містить 508049 бібліографічних записів

База даних

Вид пошуку: СтандартнийРозширений
Область пошуку
в найденном
Формат відображення документів:
полныйинформационныйкраткий
Поисковый запрос: <.>GUID={D6AB3DCD-D302-4509-95D6-81FAEBEE8D1A}<.>
Общее количество найденных документов : 1
1.
004.77
С 38


    Сінґер, П. В.
    Війна лайків. Зброя в руках соціальних мереж [Текст] / П. В. Сінґер, Е. Т. Брукінґ ; пер. з англ. Я. Лебеденко. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2019. - 320 с. - ISBN 978-617-12-6130-3 (в опр.) : 169.00 грн.
ГРНТИ
УДК
ББК 32.973.202

Рубрики: Інтернет--історія,  Історія Інтернет,  Internet--історія,  Соціальні мережі,  Інтернет і світ,  Світ і інтернет,  Цензура Інтернету,  Дезінформація і Інтернет,  Інтернет і дезінформація,  Український інститут книги
Аннотация: Facebook - як поле бою, а Instagram - як концентраційний табір вільного часу із «лайками» наглядачами. Сюжет для кіберпанку? Ні, наше сьогодення. Пітер Сінґер та Емерсон Брукінґ витратили довгих п’ять років, щоб провести ґрунтовне дослідження розвитку Інтернету, найвідоміших соцмереж сьогодення та процесу перетворення їх на зброю в сучасному світі. Від історії появи Всесвітньої павутини, смайликів, твітів та мемів автори розповідають про використання платформ соцмереж авторитаристами, революціонерами, силами оборони, терористами, Дональдом Трампом, Росією, Китаєм, США та багатьма іншими фігурантами онлайн-життя.
Доп.точки доступа
Брукінґ, Е.Т.
Брукінг Е.Т.
Лебеденко, Я. \пер. з англ.\
Сінгер П.В.


Знайти подібні документи / URL: посилання на документ
Институт медленного и болезненного выяснения самых очевидных вещей