Миколаївська обласна бібліотечна асоціація
Ресурси бібліотек міста Миколаєва

Фонд Науково-педагогічної бібліотеки- результаты поиска

Головна - e-catalog.mk.ua

база даних містить 305819 бібліографічних записів

База даних

Вид пошуку: СтандартнийРозширений
Область пошуку
Формат відображення документів:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>U=37.07:005<.>)
Общее количество найденных документов : 2
Показаны документы с 1 по 2
1.
Обкладинка
37.07:005
У 67


    Калініна, Людмила Миколаївна.
    Управління загальноосвітніми навчальними закладами як активними системами: моделі та механізми [Текст] : монографія / ред. Люмила Миколаївна Калініна. - Київ : ТОВ "Конві Прінт", 2018. - 224 с. - ISBN 978-617-7724-01-7 : 62.00 р.
УДК

Рубрики: Управління школою--моделі та механізми,  Державно-громадське управління--освіта
Аннотация: У монографії представлено розв’язання наукової задачі обґрунтування теоретико-концептуальних засад державно-громадського управління закладами освіти як активними соціально-педагогічними системами в інформаційному суспільстві; подано методології побудови, модернізації та впровадження системи державно-громадського управління закладами освіти та її активного — складника комплексного механізму управління; специфіку управлінської діяльності. У монографії уперше розкрито методологічні та теоретичні основи державногромадського управління як наукового феномена та об’єкта дослідження в теорії та методиці управління освітою, концептуальні засади активних систем у тринарній системі «активна система – державно-громадське управління – механізм управління»; теоретично обґрунтовано концептуальну модель управління закладами освіти та її субмоделі, соціальний контекст механізму управління та обґрунтовано принципи дії механізмів у координатах «активність – запуск механізмів – ефективність управління»; проаналізовано взаємозв’язок бінарної системи «механізм управління – управління» та виявлено його вплив на ефективність процесу управління та управлінської діяльності керівника закладу освіти в сучасних умовах багатовекторного розвитку інформаційного суспільства. Монографія розрахована на науковців, педагогічних працівників, керівних кадрів різних ієрархічних рівнів управління, державних службовців і представників об’єднаних територіальних громад, викладачів інституцій післядипломної освіти та громадських інститутів, діяльність яких пов’язана із управлінням загальною середньою освітою; студентів, докторантів і аспірантів, які досліджують проблеми управління освітою та його реформування на інноваційних засадах.

Доп.точки доступа:
Мелешко, Віра Василівна
Осадчий, Іван Григорович
Паращенко, Людмила Іванівна
Топузов, Михайло Олегович
Калініна, Люмила Миколаївна \ред.\


Знайти подібні документи / URL: посилання на документ
2.
Обкладинка
37.07:005
М 28


    Мармаза, Олександра Іванівна.
    Інновації в менеджменті освіти [Текст] : монографія / Олександра Іванівна Мармаза. - Х. : Видавнича група "Основа", 2019. - 128 с. - (Б-ка ж-лу "Управління школою" ; вип.11). - ISBN 978-617-00-3801-2 : 25.00 р.
УДК

Рубрики: Освіта--управління,  Менеджмент освіти,  Освітній менеджмент--інновації
Аннотация: Монографія присвячена дослідженню інноваційних підходів до управління, зокрема закладами освіти. Здійснено аналіз термінологічного поля інноватики, що є підґрунтям для з’ясування особливостей інноваційного менеджменту. Розкрито системні засади управління інноваційними процесами в освітніх установах. Виявлено потенціал інноваційних технологій управління та можливості їх застосування в умовах закладу освіти. Монографія стане в пригоді дослідникам актуальних проблем управління закладами освіти, студентам зі спеціальності «Менеджмент», керівникам-практикам, працівникам системи підготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів освіти.

Знайти подібні документи / URL: посилання на документ
Институт медленного и болезненного выяснения самых очевидных вещей